HTML tutorial

ترجمه مقاله تخصصی - ترجمه مقاله علمی - ترجمه پزشکی - غیر پزشکی

 بخش ترجمه مقاله موسسه Research editor  به صورت آنلاین با کادری مجرب و متخصص 24 ساعت شبانه روزدر تمام روزهای هفته فعال می باشد.

ترجمه مقاله به صورت تخصصی انجام شده و از نظر کیفی قابل ارایه به کلیه مجلات علمی تخصصی می باشد

کیفیت عالی - قیمت مناسب - پشتیبانی عالی - گارانتی خدمات

بعد از ترجمه  ، ویرایش و بازخوانی رایگان صورت گرفته و بعد از آن فایل ترجمه برای شما ارسال می شود تا کیفیت زبانی مقاله و کتب و متون تخصصی شما به بالاترین حد ممکن برسد.

جهت ثبت نام در سایت و ارسال فایل ترجمه اینجا کلیک کنید.

شماره تلفن های 09368238329  -  - 09178187263   
  07136286120    -نیز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.همچنین شما میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا در پنل کاربری خود و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در تماس باشید.

قابل ذکر است تمامی مراحل قیمت گذاری - پرداخت و ارسال فایل ها ی ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله بصورت آنلاین از طریق پانل کاربری شما انجام خواهد شد و از طریق پیامک و ایمیل ، شما در جریان روند ویراستاری فایل خود قرار میگیرید.جهت عضویت و ثبت درخواست جدید اینجا کلیک کنید


معاونت های پژوهشی دانشگاه ها و سردبیران محترم مجلات علمی میتوانند  جهت همکاری بیشتر در امور پژوهشی و عقد قرارداد، در مورد ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله با مدیریت وبسایت تماس حاصل نموده و خدمات پژوهشی ترجمه مقاله و سایر خدمات را به همراه تخفیف ویژه به هیات علمی و دانشجویان دانشگاه خود ارایه نمایند.

امکان ارسال گواهی و همچنین فاکتور پرداخت معتبر ، جهت دانشگاه ها و مجلات پژوهشی و اشخاص هم بصورت پست و هم از طریق فکس و ایمیل امکان پذیر میباشد.

جهت اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی ذکر این نکته لازم است که این وبسایت علاوه بر ثبت در ستاد ساماندهی وبسایتهای اینترنتی ، دارای نشان اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن میباشد.

تمامی فعالیتهای این وبسایت ، زیر نظر شرکت

 ترجمه مقاله - ترجمه پزشکی - ترجمه غیر پزشکی - ترجمه تخصصی - ترجمه متن تخصصی - ترجمه علمی -