HTML tutorial

طریقه ارسال مقاله براي ژورنال های ISI

ارسال یا ساب میت مقاله براي مجلات خارجي به یکی از انواع زیر انجام مي شود:

1- سايت مجله

2- ايميل به سردبير

3- سيستم آنلاين

در حال حاضر اکثر مجلات  معتبر بوسیله سيستم آنلاين مقاله های مطبوع را دریافت مي كنند. موسسه آي اس آي تحت برند ScholarOne خدمات دريافت مقاله از محققین و تحويل آن به دفتر مجله را انجام مي دهد. به ازاي تحويل هر 100 مقاله در سال، 3000 دلار دريافت مي كند. ورود به این سایت و ثبت نام در آن، مانند ايجاد يك ايميل گوگل است. يك نام كاربري و رمز عبور توسط کاربر تعریف می شود. اين آدرس سايت است :

http://mc.manuscriptcentral.com

در موسسه الزيوير سيستم منحصری دیگری به کار برده می شود:

http://ees.elsevier.com

 

نیازی به جست و جوی این سایت ها نیست. هر کدام از ژورنال ها در سایتشان مراحل ارسال مقاله را توضیخ داده اند. براي ارسال مقاله با سيستم آنلاين، پس از ورود به سایت گزينه Submit a New Manuscript  را انتخاب كنيد. با اجرای 6 گام مرا حل ارسال به پایان خواهد رسید.

1- عنوان مقاله وسپس چكيده را وارد نمایید. مجلات منتشر شده توسط امرالد چكيده را بصورت ساختار يافته و جدا جدا از کاربر می خواهند.

2- نام مولفين را به ترتيب اسامي ثبت كنيد. در اين مرحله اگر شما Corresponding Author نباشيد، همه اطلاعات به حساب كاربري فرد معرفی شده بعنوان مولف مسئول منتقل خواهد شد و ادامه مراحل برای شما میسر نخواهد بود. پس از ثبت اطلاعات ساير مولفين سيستم بطور اتوماتیک براي هر کدام از آنها حساب كاربري  جداگانه ايجاد مي كند و از طريق ايميل ثبت شده ایشان را مطلع می سازد.

3- در این مرحله چندين گزينه را بايد علامت زده شود و تایید شود که مقاله قبلا براي سایر ژورنال ها ارسال نشده است.

4- سپس باید توضيحات اضافي ضروری در قالب Cover Letter مطرح شود.

5- در این مرحله فايل ها Upload می شود.لازم است که شكل ها و نمودار ها جدا بوده و در متن مشخص شده باشد. نبايد از نویسندگان اطلاعاتي در فايل اصلي كه به منظور داوري فرستاده می شود بیان شده باشد. چون داوري بدون نام انجام مي شود. نام مولفين و ارتباط سازماني آنها (Affiliation ) در فايل جداگانه اي بعنوان Title Page مي آيد.

6- در مرحله آخر،دو گزينه وجود دارد. يكيpdf و ديگري html  است .با انتخاب هر کدام از آنها يك فايل پي دي اف يا اچ تي ام ال از موارد بارگذاري شده ، نشان داده می شود. پس از تاييد pdf  مقاله گزينه  Submit  فعال مي شود. تا اين مرحله فقط اطلاعات در سيستم ذخيره مي شوند و به دفتر ژورنال ارسال نمي شوند. پس از انتخاب گزینه Submit  مقاله به دفتر مجله ارسال مي شود و امکان اعمال تغییر دیگری میسر نخواهد بود. پس از این مرحله با مراجعه به سايت مجله می توانید وضعيت مقاله را پیگیری کنید. مقاله به طور معمول در یکی مراحل زیر قرار خواهد داشت:

1- Awaiting Editorial Office Check

2- With Editor

3- Under Review

4- Accept ، Reject ، Major Revision and Minor Revision.

 

در برخی از نشريات با تخصیص يك ايميل نویسنده را ملزم به ارسال مقاله آن ايميل می کند. باید متن نامه ایمیل بسیار محترمانه باشد. دفتر مجله در پاسخ به ایمیل شما ،كد مقاله شما را نيز مي فرستد.  

 

 • ُپیمان

  زمان ارسال: ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ ۱۱:۵۶

  سلام. من در یکی از مجلات الزیور مقاله سابمیت کردم. در وضعیت with journal است. یعنی چه؟

 • م. خ

  زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ ۰۷:۲۱

  با سلام
  بنده قصد سابمیت مقاله در ژورنال IEEE Circuit and Systems I را دارم. اما وقتی روی قسمت Submit a new manuscript کلیک می کنم، صفحه ای باز می شود که در آن قسمت log in وجود دارد. اما هیچ قسمتی برای رجیستر شدن و گرفتن username و password نیست. بسیار سردرگم شدم. لطفا راهنمایی بفرمایید چون زمان زیادی ندارم.
  با تشکر

 • مینا

  زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۱:۴۴

  با سلام. ببخشید توضیحات شما واضح نیست ، وقتی که به این لینک ها مراجعه می کنم هیچ ثبت نام با مراحلی برای رجیستر و آپلود مقاله نمی بینم. میشه لطف کنید توضیح بدین که باس چی کار کنم!؟

 • حسینی

  زمان ارسال: ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ ۱۰:۰۸

  سلام
  دوستانی که مایل به انجام کارهای تحقیقاتی در سطح بین المللی در رابطه با فیزیولوژی ورزش میباشند با بنده مکاتبه نمایند

 • علیرضا نریمانی

  زمان ارسال: ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ ۰۸:۲۴

  باعرض سلام خدمت شما بزرگواران
  احتراما دومقاله در سومین همایس علوم تربیتی روانشناسی و آسیبهای اجتماعی ایران ارائه نموده ام لطف بنده را راهنمایی بفرمایین جهت چاپ در مقالات بین المللی یا isiامکان ارائه دارم یا خیر و درصورت بلی نحوه ارائه ان چگونه است؟
  سپاسگزار از راهنمایی شما بزرگواران

 • assagwq3v3

  زمان ارسال: ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ۱۲:۲۲

  viagra without rx

ارسال دیدگاه: