HTML tutorial

خدمات آماری مقالات علمی

مجموعه Research Editor آماده ارائه کلیه خدمات آماری مقالات از مشاوره ابتدایی تا پردازش و استنتاج داده ها توسط تیمی متشکل از مجرب ترین کارشناسان علوم آماری به اساتید، محققان و دانشجویان می باشد. بعضی از سرفصل های قابل ارائه در ذیل ذکر شده اند:
 
- مشاوره آماری پیش از شروع پروژه 
- مشاوره روش های صحیح نمونه گیری 
- استنباط آماری ( آزمون فرض و فاصله اطمینان و آنالیز واریانس) 
- آزمون های دقیق برای داده های غیر نرمال 
- تجزیه و تحلیل 
- طراحی پرسشنامه استاندارد
- رگرسیون

لینک ثبت نام در سایت و سفارش ویرایش

قابل ذکر است تمامی مراحل قیمت گذاری - پرداخت و ارسال فایل ها بصورت آنلاین از طریق پانل کاربری شما انجام خواهد شد و از طریق پیامک و ایمیل ، شما در جریان روند ویراستاری فایل خود قرار میگیرید.

معاونت های پژوهشی دانشگاه ها و سردبیران محترم مجلات علمی میتوانند  جهت همکاری بیشتر در امور پژوهشی و عقد قرارداد، با مدیریت وبسایت تماس حاصل نموده و خدمات پژوهشی را به همراه تخفیف ویژه به هیات علمی و دانشجویان دانشگاه خود ارایه نمایند.

امکان ارسال گواهی و همچنین فاکتور پرداخت معتبر ، جهت دانشگاه ها و مجلات پژوهشی و اشخاص هم بصورت پست و هم از طریق فکس و ایمیل امکان پذیر میباشد.

شماره تلفن های 09368238329  - 07132352763 نیز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.همچنین شما میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا در پنل کاربری خود و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در تماس باشید.

جهت اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی ذکر این نکته لازم است که این وبسایت علاوه بر ثبت در ستاد ساماندهی وبسایتهای اینترنتی ، دارای نشان اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن میباشد.

تمامی فعالیتهای این وبسایت ، زیر نظر شرکت ایده پردازان میلاد پارس به شیراز، خیابان زند، نبش خیام، ساختمان منتخب، طبقه دوم میباشد.