HTML tutorial

سوالات متداول

 

[tab]

چگونه می توانم به شما اعتماد کنم؟ چه تضمینی وجود دارد که پس از پرداخت هزینه ، پروژه انجام شود؟

این مجموعه تحت نظارت شرکت ایده پردازان میلاد پارس و دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد و تمامی فعالیت ها توسط این شرکت بر اساس مفاد تعهدنامه (https://enamad.ir/Content/Documents/disclaimer.pdf) مرکز نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت و معدن انجام می گردد.

[endtab]

[tab]

تضمین پروژه و گارانتی در researcheditor.ir به چه صورت است؟

به محض تحویل پروژه ، 72 ساعت مهلت بررسی متن و نهایی کردن پروژه می باشد. خدمت ترجمه و ویرایش انگلیسی دارای 6 ماه گارانتی پشتیبانی است. در این بازه زمانی در صورت مطرح شدن ایراد زبان انگلیسی به مقاله از طرف ژورنال ، پروژه مجدداً انجام خواهد شد و در صورت استمرار نارضایتی مشتری، کل یا بخشی از هزینه باتوجه به شرایط پروژه مسترد خواهد شد.


[endtab]

[tab]

آیا این مجموعه جهت حفظ امنیت مقالات پیش از نشر تمهیداتی دارد؟


بله، تمامی همکاران سایت پژوهش ویرا(researcheditor.ir) از لحاظ امانتداری و تعهد کاری مورد تایید و تضمین هستند. رکوردها ، معرفی نامه ها و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ شده است و نزد شرکت ایده پردازان میلاد پارس محفوظ می باشد. همچنین تمامی مقالات ارسال شده توسط متقاضیان به سامانه ResearchEditor.ir توسط شرکت حفظ شده و طی تعهد نامه مرکز نماد اعتماد تضمین میگردد که این امانت در اختیار هیچ شخص و یا گروهی قرار نگیرد. لازم به ذکر است مسئولیت عدم رعایت مسائل امنیتی از سوی شخص متقاضی برعهده این مجموعه نمی باشد

[endtab]

[tab]

آیا این مجموعه در نگارش مقالات علمی و پایان نامه یا رفع سرقت ادبی نیز فعالیت دارد؟

خیر، رعایت اخلاق حرفه ای در نشر علم از اولویت های اصلی این مجموعه می باشد. لذا تحت هیچ شرایطی نگارش مقالات علمی و پایان نامه یا رفع سرقت ادبی(Rewording) در این سایت انجام نمی پذیرد و تمامی خدمات مانند ویرایش انگلیسی ، ترجمه مقاله و سایر خدمات طبق چهارچوب و قوانین می باشد.

[endtab]

[tab]آیا خدمات اخذ پذیرش مقاله از ژورنال های علمی وجود دارد؟

خیر، این مجموعه صرفا خدمات پژوهش یاری شامل ترجمه ، ویرایش و بررسی سرقت ادبی را ارائه می دهد و خدمات اخذ پذیرش مقاله ارایه نمی گردد.

[endtab]

[tab]

آیا ترجمه بصورت تخصصی انجام می شود؟ تحصیلات مترجمین در چه رشته هایی است؟

بله، ترجمه مقالات در زمینه های علمی مختلف، توسط مترجم با تحصیلات مرتبط به همان زمینه انجام میشود. مترجمین دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکتری هستند.

[endtab]

[tab]

پاسخگویی پشتیبانی به چه صورت است؟

پشتیبانی از طریق پیام پشتیبانی و ایمیل به صورت 24 ساعته ، چت آنلاین و تماس تلفنی در ساعات کاری از 8:30 الی 20:30

[endtab]

[tab]

آیا امکان تخفیف برای مشتریان پر سفارش وجود دارد؟

در باشگاه مشتریان سه نوع تخفیف وجود دارد:

الف) ثبت سفارش و پرداخت توسط افراد معرفی شده جدید ، شارژ 40000 تومان در کیف پول معرف و مشتری معرفی شده

ب) هر 500000 تومان پرداخت ، شارژ 50000 تومان در کیف پول

ج) انعقاد قرارداد و اعمال تخفیف برای تمامی سفارش های مشتری ( مختص مجلات علمی پژوهشی و اعضای هیات علمی)

[endtab]

[tab]

آیا ویراستار ها نیتیو هستند؟ امکان ارائه گواهی ویرایش نیتیو امکان پذیر می باشد؟

 

تیم ویراستاری researcheditor.ir متشکل از ویراستاران آمریکایی و بریتانیایی فریلنسر است که با تعهد و هزینه های معاف از مالیات (Duty Free) با این سایت همکاری دارند. به همین دلیل امکان افشای نام و انتشار گواهی از طرف ایشان میسر نبوده و گواهی ویرایش انگلیسی معتبر و قابل ارایه به تمامی مجلات خارجی و داخلی درصورت درخواست مشتری از طرف شرکت بصورت رایگان صادر و تقدیم می گردد.

[endtab]

[tab]

مطالب آموزشی مرتبط با پژوهش