HTML tutorial

قوانین و مقررات و سوالات متداول

قوانین و مقررات سایت ResearchEditor.ir

با سلام و احترام

 ضمن تشکر از حسن انتخاب شما و اعتماد به مجموعه پژوهش ویرا (researcheditor.ir) اصول و مقررات پروژه های این سایت به قرار زیر است. مستدعی است تمامی موارد را به دقت مطالعه بفرمایید و پس از آن اقدام به ثبت سفارش نمایید.

[tab]

قوانین ترجمه

1 – هزینه و زمان انجام ترجمه با توجه به زمینه و نوع متن شما بر اساس جدول صفحه «هزینه ها» برآورد و اعلام می شود. فرآیند برآورد و اعلام هزینه به صورت رایگان و حداکثر ظرف مدت 3 ساعت انجام و از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع داده میشود.

2 – در صورت عدم پرداخت هزینه از طرف شما ، پروژه لغو شده بحساب می آید. همچنین اگر در هر مرحله از فرآیند ترجمه، از انجام پروژه منصرف بشوید، با توجه به میزانی از مقاله که توسط مترجم تا آن لحظه انجام شده است ، هزینه از وجه پرداخت شده کسر می گردد و مابقی بحساب شما مسترد خواهد شد.

3- کیفیت ترجمه برای هر دو حالت فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی در سطح عالی و قابل ارائه به تمامی ژورنال های دنیا می باشد.

4- در ترجمه های فارسی به انگلیسی که بمنظور ارسال به ژورنال های با ایمپکت فکتور (IF) بالا انجام می شود، لازم است لیستی از واژه های تخصصی موجود در مقاله از طرف نویسنده بمنظور استفاده در مقاله تدوین و ارسال گردد.

5- 72 ساعت مهلت بررسی متن و نهایی کردن پروژه می باشد. لذا لازم است به محض دریافت فایل ترجمه شده ، به دقت مورد بررسی قرار گیرد و در صورت وجود ایراد ، در متن هایلایت گردد و جهت رفع اشکال مجدداً از طریق سایت ارسال شود. خدمت ترجمه و ویرایش انگلیسی دارای 6 ماه گارانتی پشتیبانی است. در این بازه زمانی در صورت مطرح شدن ایراد زبان انگلیسی به مقاله از طرف ژورنال ، پروژه مجدداً انجام خواهد شد و در صورت استمرار نارضایتی مشتری، کل یا بخشی از هزینه باتوجه به شرایط پروژه مسترد خواهد شد.

6- فرآیند ترجمه کاملا براساس اصول و اخلاق حاکم در ترجمه انجام میشود. در این اصول ، رعایت امانت نویسنده و عدم دخل و تصرف در متن از اهمیت خاصی برخوردار است. همچنین انتقال تمامی عبارات و جملات متن اولیه به زبان مقصد و عدم تغییر گرامر و قواعد متن اولیه در متن نهایی، نیز بسیار مهم است.

7- با توجه به بند 7 ، مطرح شدن ایراد زبان انگلیسی از طرف ژورنال و بیان اینکه مقاله نیاز به ویرایش توسط ویراستار نیتیو ( انگلیسی زبان) دارد ، در حیطه کار مترجم قرار نمی گیرد. در این موارد لازم  است مقاله شما در پروژه ای جداگانه مورد ویرایش قرار گیرد. به طبع انجام این ویرایش هزینه خود را در بر خواهد داشت.

 [endtab]

[tab]

قوانین ویرایش انگلیسی

1 – هزینه و زمان انجام ویرایش بر اساس جدول صفحه «هزینه ها» برآورد و اعلام می شود. فرآیند برآورد و اعلام هزینه به صورت رایگان و حداکثر ظرف مدت 3 ساعت انجام و از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع داده میشود.

2 – در صورت عدم پرداخت هزینه از طرف شما ، پروژه لغو شده بحساب می آید. همچنین اگر در هر مرحله از فرآیند ویرایش، از انجام پروژه منصرف بشوید، با توجه به میزانی از مقاله که توسط ویراستار تا آن لحظه انجام شده است ، هزینه از وجه پرداخت شده کسر می گردد و مابقی بحساب شما مسترد خواهد شد.

3- کیفیت ویرایش انگلیسی در سطح عالی ، توسط ویراستاران انگلیسی زبان (نیتیو) انجام میشود و قابل ارائه به تمامی ژورنال های دنیا می باشد.

4- گواهی ویرایش انگلیسی در حالتی قابل ارایه است که حداقل 90 درصد از مقاله توسط ویراستار تیم ، مورد ویرایش قرار گرفته باشد در غیر اینصورت امکان متعهد شدن کل مقاله با صدور گواهی برای تیم ما ، میسر نخواهد بود.

5- 72 ساعت مهلت بررسی متن و نهایی کردن پروژه می باشد. لذا لازم است به محض دریافت فایل ویرایش شده ، به دقت مورد بررسی قرار گیرد و در صورت وجود ایراد ، در متن هایلایت گردد و جهت رفع اشکال مجدداً از طریق سایت ارسال شود. خدمت ترجمه و ویرایش انگلیسی دارای 6 ماه گارانتی پشتیبانی است. در این بازه زمانی در صورت مطرح شدن ایراد زبان انگلیسی به مقاله از طرف ژورنال ، پروژه مجدداً انجام خواهد شد و در صورت استمرار نارضایتی مشتری، کل یا بخشی از هزینه باتوجه به شرایط پروژه مسترد خواهد شد.

6- عدم اعمال تغییرات پیشنهاد شده ادیتور همچنین بررسی نکردن و پاسخ ندادن به کامنت های مربوط به بخش های مبهم ، و ارسال مقاله در این حالت به مجله ، باعث خارج شدن مقاله از گارانتی خواهد شد. لذا لازم است قبل از ارسال مقاله به ژورنال تمامی تغییرات پیشنهادی به متن اعمال ، و بخش های مبهم رفع شود.

7- ایجاد هرگونه تغییردر متن -حتی یک کلمه-  بدون هماهنگی ویراستار(بغیر از تغییرات فرمتینگ) ،  فایل ویرایش شده را از گارنتی خارج خواهد کرد و مسئولیت رد شدن مقاله و برگشت آن از طرف ژورنال  و هرگونه عواقب بعدی آن ، به عهده مشتری خواهد بود.

8- ویرایش انگلیسی شامل روان ساختن متن انگلیسی و رفع ایرادهای نوشتاری و گرامری و تبدیل بیان متن به حالت رسمی می باشد. این فرآیند  کاملا براساس اصول و اخلاق حاکم در نگارش انجام میشود. در این اصول ، رعایت امانت نویسنده و عدم دخل و تصرف در متن از اهمیت خاصی برخوردار است.

9- در حالتی که مقاله پس از پرداخت هزینه و ارسال به ویراستار ، مورد بررسی ایشان قرار بگیرد و از طرف وی بدلیل ضعف شدید نگارش یا ترجمه ضعیف متن برگشت بخورد ، بدلیل اینکه ویرایش انگلیسی کمکی به آن مقاله نخواهد کرد پروژه لغو خواهد شد و هزینه به حساب شما مسترد خواهد شد.


 [endtab]

[tab]

قوانین بررسی سرقت ادبی

1 – هزینه و زمان انجام بررسی سرقت ادبی بر اساس جدول صفحه «هزینه ها» برآورد و اعلام می شود. فرآیند برآورد و اعلام هزینه به صورت رایگان و حداکثر ظرف مدت 3 ساعت انجام و از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع داده میشود.

2 – در صورت عدم پرداخت هزینه از طرف شما ، پروژه لغو شده بحساب می آید. همچنین اگر در هر مرحله از فرآیند بررسی سرقت ادبی ، از انجام پروژه منصرف بشوید، در صورتی که مقاله برای انجام اسکن ارسال نشده باشد ، هزینه بحساب شما مسترد خواهد شد.

3- کیفیت بررسی سرقت ادبی با دقت و قابلیت اطمینان 80 درصد، توسط سایتplagscan.com  انجام و ارایه خواهد شد و صرفاً جهت اطلاع از بخش های مشابهت موجود درمقاله است.

4- بمنظور انجام بررسی سرقت ادبی ، بخش های رفرنس ، جداول ، نمودار ها و اسامی نویسندگان از متن حذف خواهد شد

5- بررسی سرقت ادبی شامل گارانتی نمی باشد.

6- درصد مشابهت توسط نرم افزار شناسایی و تعیین می شود و تیم پژوهش ویرا هیچ دخل و تصرف یا مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

 [endtab]

 

 

سوالات متداول 

 

[tab]

چگونه می توانم به شما اعتماد کنم؟ چه تضمینی وجود دارد که پس از پرداخت هزینه ، پروژه انجام شود؟

این مجموعه تحت نظارت شرکت ایده پردازان میلاد پارس و دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد و تمامی فعالیت ها توسط این شرکت بر اساس مفاد تعهدنامه (https://enamad.ir/Content/Documents/disclaimer.pdf) مرکز نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت و معدن انجام می گردد.

[endtab]

[tab]

تضمین پروژه و گارانتی در researcheditor.ir به چه صورت است؟

به محض تحویل پروژه ، 72 ساعت مهلت بررسی متن و نهایی کردن پروژه می باشد. خدمت ترجمه و ویرایش انگلیسی دارای 6 ماه گارانتی پشتیبانی است. در این بازه زمانی در صورت مطرح شدن ایراد زبان انگلیسی به مقاله از طرف ژورنال ، پروژه مجدداً انجام خواهد شد و در صورت استمرار نارضایتی مشتری، کل یا بخشی از هزینه باتوجه به شرایط پروژه مسترد خواهد شد.


[endtab]

[tab]

آیا این مجموعه جهت حفظ امنیت مقالات پیش از نشر تمهیداتی دارد؟


بله، تمامی همکاران سایت پژوهش ویرا(researcheditor.ir) از لحاظ امانتداری و تعهد کاری مورد تایید و تضمین هستند. رکوردها ، معرفی نامه ها و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ شده است و نزد شرکت ایده پردازان میلاد پارس محفوظ می باشد. همچنین تمامی مقالات ارسال شده توسط متقاضیان به سامانه ResearchEditor.ir توسط شرکت حفظ شده و طی تعهد نامه مرکز نماد اعتماد تضمین میگردد که این امانت در اختیار هیچ شخص و یا گروهی قرار نگیرد. لازم به ذکر است مسئولیت عدم رعایت مسائل امنیتی از سوی شخص متقاضی برعهده این مجموعه نمی باشد

[endtab]

[tab]

آیا این مجموعه در نگارش مقالات علمی و پایان نامه یا رفع سرقت ادبی نیز فعالیت دارد؟

خیر، رعایت اخلاق حرفه ای در نشر علم از اولویت های اصلی این مجموعه می باشد. لذا تحت هیچ شرایطی نگارش مقالات علمی و پایان نامه یا رفع سرقت ادبی(Rewording) در این سایت انجام نمی پذیرد و تمامی خدمات مانند ویرایش انگلیسی ، ترجمه مقاله و سایر خدمات طبق چهارچوب و قوانین می باشد.

[endtab]

[tab]آیا خدمات اخذ پذیرش مقاله از ژورنال های علمی وجود دارد؟

خیر، این مجموعه صرفا خدمات پژوهش یاری شامل ترجمه ، ویرایش و بررسی سرقت ادبی را ارائه می دهد و خدمات اخذ پذیرش مقاله ارایه نمی گردد.

[endtab]

[tab]

آیا ترجمه بصورت تخصصی انجام می شود؟ تحصیلات مترجمین در چه رشته هایی است؟

بله، ترجمه مقالات در زمینه های علمی مختلف، توسط مترجم با تحصیلات مرتبط به همان زمینه انجام میشود. مترجمین دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکتری هستند.

[endtab]

[tab]

پاسخگویی پشتیبانی به چه صورت است؟

پشتیبانی از طریق پیام پشتیبانی و ایمیل به صورت 24 ساعته ، چت آنلاین و تماس تلفنی در ساعات کاری از 8:30 الی 20:30

[endtab]

[tab]

آیا امکان تخفیف برای مشتریان پر سفارش وجود دارد؟

در باشگاه مشتریان سه نوع تخفیف وجود دارد:

الف) ثبت سفارش و پرداخت توسط افراد معرفی شده جدید ، شارژ 40000 تومان در کیف پول معرف و مشتری معرفی شده

ب) هر 500000 تومان پرداخت ، شارژ 50000 تومان در کیف پول

ج) انعقاد قرارداد و اعمال تخفیف برای تمامی سفارش های مشتری ( مختص مجلات علمی پژوهشی و اعضای هیات علمی)

[endtab]

[tab]

آیا ویراستار ها نیتیو هستند؟ امکان ارائه گواهی ویرایش نیتیو امکان پذیر می باشد؟

 

تیم ویراستاری researcheditor.ir متشکل از ویراستاران آمریکایی و بریتانیایی فریلنسر است که با تعهد و هزینه های معاف از مالیات (Duty Free) با این سایت همکاری دارند. به همین دلیل امکان افشای نام و انتشار گواهی از طرف ایشان میسر نبوده و گواهی ویرایش انگلیسی معتبر و قابل ارایه به تمامی مجلات خارجی و داخلی درصورت درخواست مشتری از طرف شرکت بصورت رایگان صادر و تقدیم می گردد.

[endtab]

[tab]

مطالب آموزشی مرتبط با پژوهش